2016 SGSA Early Bird (Community)
U10-Boys
CATEGORY B1    *Mercy Rule
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/17 17:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Bos) 6 SGSA (Fikkert) 2
2016/11/18 19:00  Tri Leisure North Standard Game  NWC Stony Plain (Pirie) 6 Camrose Vikings (Fuernkranz) 2
2016/11/19 07:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Fikkert) 3 NWC Stony Plain (Pirie) 7
2016/11/19 08:30  Tri Leisure South Standard Game  Camrose Vikings (Fuernkranz) 5 SGSA (Bos) 3
2016/11/20 15:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Fikkert) 1 Camrose Vikings (Fuernkranz) 3
2016/11/20 16:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Bos) 4 NWC Stony Plain (Pirie) 4
CATEGORY B2    *Mercy Rule
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/17 18:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Mullett) 4 SGSA (Weber) 2
2016/11/18 18:00  Tri Leisure North Standard Game  TRSA (Voicu) 5 Leduc (Devlin) 0
2016/11/19 07:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Weber) 1 TRSA (Voicu) 3
2016/11/19 08:00  Tri Leisure North Standard Game  Leduc (Devlin) 2 SGSA (Mullett) 6
2016/11/20 16:30  Tri Leisure South Standard Game  TRSA (Voicu) 2 SGSA (Mullett) 1
2016/11/20 17:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Weber) 6 Leduc (Devlin) 1
U12-Boys
CATEGORY A    *Mercy Rule
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/17 19:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA Chaos (Aldrich) 0 Crestwood Blue Bombers (Koester) 5
2016/11/19 09:00  Tri Leisure North Standard Game  FSJ Northern Strikers (Palfy) 6 SGSA Chaos (Aldrich) 1
2016/11/19 10:00  Tri Leisure North Standard Game  Crestwood Blue Bombers (Koester) 4 Camrose Vikings (Gendreau) 6
2016/11/19 17:00  Tri Leisure North Standard Game  Camrose Vikings (Gendreau) 7 FSJ Northern Strikers (Palfy) 10
2016/11/20 07:30  Tri Leisure South Standard Game  FSJ Northern Strikers (Palfy) 5 Crestwood Blue Bombers (Koester) 3
2016/11/20 08:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA Chaos (Aldrich) 2 Camrose Vikings (Gendreau) 5
CATEGORY B    *Mercy Rule
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/17 18:00  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Hoflin) 3 SGSA (O'Brien) 5
2016/11/17 19:00  Tri Leisure South Standard Game  NWC Stony Plain (Dvorak) 3 McLeod (Mansoor) 2
2016/11/18 17:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (O'Brien) 2 NWC Stony Plain (Dvorak) 2
2016/11/18 18:30  Tri Leisure South Standard Game  McLeod (Mansoor) 3 SGSA (Hoflin) 3
2016/11/19 13:00  Tri Leisure North Standard Game  NWC Stony Plain (Dvorak) 3 SGSA (Hoflin) 0
2016/11/19 14:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (O'Brien) 8 McLeod (Mansoor) 4
U14-Boys
CATEGORY A
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/19 09:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Gabber) 1 Lacombe Panthers (Rousis) 7
2016/11/19 10:30  Tri Leisure South Standard Game  Camrose (Mulley) 3 Camrose Vikings (Thompson) 4
2016/11/19 15:30  Tri Leisure South Standard Game  Camrose Vikings (Thompson) 6 SGSA (Gabber) 3
2016/11/19 16:30  Tri Leisure South Standard Game  Lacombe Panthers (Rousis) 8 Camrose (Mulley) 1
2016/11/20 09:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Gabber) 4 Camrose (Mulley) 6
2016/11/20 10:00  Tri Leisure North Standard Game  Camrose Vikings (Thompson) 1 Lacombe Panthers (Rousis) 2
CATEGORY B
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/17 20:00  Tri Leisure South Standard Game  Glenora (Robinson) 6 Beaumont Raiders (Johnston) 3
2016/11/17 20:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Issler) 9 St.Albert (Finch) 2
2016/11/18 20:00  Tri Leisure North Standard Game  St.Albert (Finch) 2 Glenora (Robinson) 10
2016/11/18 21:00  Tri Leisure North Standard Game  Beaumont Raiders (Johnston) 2 SGSA (Issler) 7
2016/11/19 13:30  Tri Leisure South Standard Game  Lac La Biche (Schultz) 4 St.Albert (Finch) 10
2016/11/19 14:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Issler) 2 Glenora (Robinson) 7
2016/11/19 19:30  Tri Leisure South Standard Game  Beaumont Raiders (Johnston) 7 Lac La Biche (Schultz) 1
2016/11/20 09:30  Tri Leisure South Standard Game  St.Albert (Finch) 2 Beaumont Raiders (Johnston) 5
2016/11/20 10:30  Tri Leisure South Standard Game  Lac La Biche (Schultz) 5 SGSA (Issler) 17
2016/11/20 13:30  Tri Leisure South Standard Game  Glenora (Robinson) 17 Lac La Biche (Schultz) 1
CATEGORY C
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/19 11:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Moyle) 2 Entwistle Eagles (Worthington) 2
2016/11/19 12:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Guidinger) 2 Hairsine Hawks (Barker) 2
2016/11/19 15:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Moyle) 1 SGSA (Guidinger) 8
2016/11/19 16:00  Tri Leisure North Standard Game  Entwistle Eagles (Worthington) 1 Hairsine Hawks (Barker) 12
2016/11/20 07:00  Tri Leisure North Standard Game  Hairsine Hawks (Barker) 5 SGSA (Moyle) 0
2016/11/20 08:00  Tri Leisure North Standard Game  Entwistle Eagles (Worthington) 4 SGSA (Guidinger) 5
U16-Boys
CATEGORY B
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/17 21:00  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Weiss) 1 NWC Stony Plain (Pirie) 10
2016/11/17 21:00  Tri Leisure North Standard Game  Capilano/Hardisty (Luther) 0 TRSA (Zenari) 8
2016/11/19 20:30  Tri Leisure South Standard Game  TRSA (Zenari) 10 SGSA (Weiss) 1
2016/11/19 21:30  Tri Leisure South Standard Game  NWC Stony Plain (Pirie) 13 Capilano/Hardisty (Luther) 1
2016/11/20 13:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Weiss) 2 Capilano/Hardisty (Luther) 3
2016/11/20 14:00  Tri Leisure North Standard Game  NWC Stony Plain (Pirie) 6 TRSA (Zenari) 3
U14-Girls
CATEGORY A
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/19 11:30  Tri Leisure South Standard Game  Ardrossan Crimson Knights (Anderson) 2 Fort Saskatchewan (Trockstad) 1
2016/11/19 12:30  Tri Leisure South Standard Game  Lac La Biche (Kryvenchuk) 0 SGSA (Arsenault) 1
2016/11/19 17:30  Tri Leisure South Standard Game  Lac La Biche (Kryvenchuk) 2 Fort Saskatchewan (Trockstad) 4
2016/11/19 18:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Arsenault) 1 Ardrossan Crimson Knights (Anderson) 3
2016/11/20 11:30  Tri Leisure South Standard Game  Fort Saskatchewan (Trockstad) 1 SGSA (Arsenault) 0
2016/11/20 12:30  Tri Leisure South Standard Game  Lac La Biche (Kryvenchuk) 2 Ardrossan Crimson Knights (Anderson) 3
CATEGORY B
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/18 19:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Kain) 0 TRSA Shadows (Mendoza) 6
2016/11/18 20:30  Tri Leisure South Standard Game  Lago Lindo Flyers (Newman) 2 Lewis Estates Panthers (Cornish) 3
2016/11/19 18:00  Tri Leisure North Standard Game  Lewis Estates Panthers (Cornish) 3 SGSA (Kain) 3
2016/11/19 19:00  Tri Leisure North Standard Game  TRSA Shadows (Mendoza) 2 Lago Lindo Flyers (Newman) 3
2016/11/20 11:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Kain) 0 Lago Lindo Flyers (Newman) 3
2016/11/20 12:00  Tri Leisure North Standard Game  Lewis Estates Panthers (Cornish) 2 TRSA Shadows (Mendoza) 3
U16-Girls
CATEGORY A
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/18 22:00  Tri Leisure North Standard Game  Lac La Biche Lightning Queens (Kryvenchuk) 4 Lago Lindo Stingers (Pimentel) 2
2016/11/18 23:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Boisvert) 2 Cold Lake (Cupit) 4
2016/11/19 20:00  Tri Leisure North Standard Game  Lago Lindo Stingers (Pimentel) 4 Cold Lake (Cupit) 2
2016/11/19 21:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (Boisvert) 0 Lac La Biche Lightning Queens (Kryvenchuk) 10
2016/11/20 14:30  Tri Leisure South Standard Game  Cold Lake (Cupit) 0 Lac La Biche Lightning Queens (Kryvenchuk) 7
2016/11/20 15:30  Tri Leisure South Standard Game  Lago Lindo Stingers (Pimentel) 10 SGSA (Boisvert) 1
CATEGORY B
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/18 21:30  Tri Leisure South Standard Game  Camrose Vikings (Howard) 3 SGSA (O'Brien) 1
2016/11/18 22:30  Tri Leisure South Standard Game  NWC Stony Plain (Pirie) 4 Woodvale (Martin) 2
2016/11/19 22:00  Tri Leisure North Standard Game  Woodvale (Martin) 2 Camrose Vikings (Howard) 2
2016/11/19 23:00  Tri Leisure North Standard Game  SGSA (O'Brien) 1 NWC Stony Plain (Pirie) 4
2016/11/20 17:30  Tri Leisure South Standard Game  Camrose Vikings (Howard) 3 NWC Stony Plain (Pirie) 2
2016/11/20 18:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (O'Brien) 3 Woodvale (Martin) 0
U18-Girls
CATEGORY B
DATE TIME FIELD GAME TYPE HOME TEAM SCORE VISITOR TEAM SCORE
2016/11/17 22:00  Tri Leisure North Standard Game  TRSA Lotto Max (Bhangoo) 5 St Albert Breakers (Bleau) 0
2016/11/18 23:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Cruz/Boitchenko) 1 SGSA (Morgado) 1
2016/11/19 22:30  Tri Leisure South Standard Game  St Albert Breakers (Bleau) 3 SGSA (Cruz/Boitchenko) 1
2016/11/19 23:30  Tri Leisure South Standard Game  SGSA (Morgado) 0 TRSA Lotto Max (Bhangoo) 3
2016/11/20 18:00  Tri Leisure North Standard Game  TRSA Lotto Max (Bhangoo) 2 SGSA (Cruz/Boitchenko) 2
2016/11/20 19:00  Tri Leisure North Standard Game  St Albert Breakers (Bleau) 0 SGSA (Morgado) 4
 
(82 Detail Records)
 
© 2016 DroidPlanet.NET - All rights reserved